O nas

Fot. Łukasz Stańczyk

Katarzyna Stańczyk

Redaktor, która gdzieś po drodze stała się filologiem. Absolwentka polonistyki i podyplomowych studiów polityki wydawniczej i księgarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2010 roku zawodowo związana z mediami – przez kilka lat jako redaktor i szef działu książki w Grupie Polska Press, a obecnie jako redaktor prowadzący w tytule ZPR Media S.A.

Miłośniczka reportażu, który darzy uczuciem bezgranicznym. O którym uwielbia dyskutować i pisać. Przez literaturę faktu życie stało się dla niej tematem. Najpiękniejszym i najpełniejszym, jaki można wymyślić.

Pasjonatka gór i samotni, która jednak świetnie odnajduje się w tłumie. Wielbicielka kawy z mlekiem, pięknych notesów (nigdy niezapisanych) i klimatycznych księgarni.

Żona swojego męża i mama swoich synów 🙂

Łukasz Stańczyk

image001

Pasjonat fotografii, w której szuka niebanalnych kadrów. W literaturze faktu ceni to, co w portrecie – wyjątkowość jednostki. Namiętnie czyta książki o polskich himalaistach i korespondentach wojennych.

Maniak internetowy – o świcie i zmierzchu śledzi nowinki branżowe w mediach społecznościowych. Rzadko co umyka jego czujnym oczom 😉 Dba, by Wokółfaktu.pl wyróżniało się niebanalnymi zdjęciami.

Wielbiciel gór i reportaży, które wciągają do ostatniej strony. Lubi dobrą kawę, obserwuje świat z siodełka roweru.

Mąż swojej żony i tata swoich synów 🙂